Kurs Egzaminy Cambridge

Kurs Egzaminy Cambridge

Kurs kompleksowo przygotowujący do egzaminów Cambridge

Kurs Egzaminy Cambridge to prestiżowe zajęcia kompleksowo przygotowujące do zdawania uznanych na świecie certyfikatów KET, PET i First for Schools.

Realizujemy je w oparciu o doskonałe materiały językowe, w tym multimedialne, a także gry dydaktyczne, rozwijające umiejętności praktycznego posługiwania się językiem.

 • Przedział wiekowy13 - 18 lat
 • PoziomB1 - B2
 • Główne założeniaPrzygotowanie do egzaminów Cambridge
 • Wielkość grupy6 - 8 osób
 • Częstotliwość1 x 90 minut w tygodniu

Co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa?

Mamy doświadczenie, pasję i wciąż się rozwijamy.

 English Way School powstało w 2009 roku – najpierw w jednej lokalizacji w Ząbkach, w 2018 roku przenieśliśmy się bliżej Was, na ul. Kopernika. W 2020 roku otworzyliśmy kolejną ząbkowską  placówkę przy ul. Andersena, naprzeciw szkoły podstawowej przy ul. Dzikiej – nasz budynek nie mógł już pomieścić wciąż rosnącej liczby kursantów. 

W 2021 roku także dzieci z Rembertowa mają szansę uczyć się z nami.

Nasza szkoła to teraz zespół kilkunastu osób, 12 sal zajęciowych i kilkuset kursantów, a tych, którzy przez trzynaście lat uczyli się z nami (niektórzy od przedszkola) liczymy już w tysiące!

Jak wyglądają zajęcia?

Jak wyglądają zajęcia?

Ucząc dzieci, wykorzystujemy zadania oparte na różnych strategiach współpracy (tj. think-pair-share, praca w parach i grupach, gry językowe), co buduje poczucie przynależności oraz kształtuje pewność siebie.

Podczas zajęć (jak i poza nimi) dzieci korzystają z dedykowanej platformy oraz aplikacji Navio przypominającej grę, w której uczniowie poszerzają wiedzę oraz zdobywają nagrody. Aplikacja śledzi postępy uczniów i daje nauczycielom wgląd w ich wyniki.

Dlaczego warto wybrać kurs Egzaminy Cambridge

 1. Uczeń po ukończeniu kursu ma możliwości przystąpienia do egzaminu organizowanego przez egzaminatorów Cambridge i uzyskania  prestiżowego certyfikatu oraz ma umiejętności i wiedzę, które umożliwią mu bezproblemowe zdanie wszystkich istotnych egzaminów w przyszłości.
 2. Kursy Cambridge rozwijają wszystkie umiejętności językowe, z dużym naciskiem na praktyczne wykorzystanie angielskiego -rozwijanie umiejętności płynnego mówienia w j. angielskim to nasz priorytet.
 3. Na kursie Cambridge młodzież oswaja się z formatem egzaminacyjnym i pozbywa stresu przystępując do testu w komfortowych warunkach, pod okiem przyjaznych egzaminatorów

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Zespół lektorski English Way School to grupa młodych, uśmiechniętych i kochających nauczanie osób – są doskonale przygotowani metodycznie, aby prowadzić zajęcia z dziećmi i uwielbiają to robić!

Jak wygląda nasza szkoła?

Nasze placówki są doskonale przystosowane do zajęć z dziećmi.. Dzieci uczą się w komfortowych salach, pozbawionych zbędnych, rozpraszających dodatków. Dodatkowe wyposażenie multimedialne wzbogaca i uatrakcyjnia proces nauczania.

Drogi Kliencie,

jeżeli chcesz zapisać się na kurs w naszej szkole wypełnij niniejszy formularz. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się w celu dostosowania oferty i podpisania umowy. Twoje dane są bezpieczne!

Pamiętaj!

 1. Wypełnienie formularza nie obliguje do podpisania umowy,
 2. Jeżeli chcesz zapisać więcej niż jedno dziecko, wypełnij formularz dla każdego,
 3. W przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 7 dni od rozpoczęcia kursu, rezygnacja jest bezkosztowa.

W razie pytań skontaktuj się z nami:

kontakt@englishway-szkola.pl

606 626 654  lub wypełnij formularz zgłoszenia