Teddy Eddie 2-7 lat

Teddy Eddie

Efekt ”zanurzenia” w języku dla dzieci dopiero zaczynających przygodę z językiem angielskim

Teddy Eddie to kurs angielskiego dla najmłodszych uczestników. Podczas zajęć maluchy poznają sympatycznego misia Teddy Eddie, który razem z nimi przeżywa wspaniałe przygody i w formie zabawy wprowadza do świata języka angielskiego. 

Czy wiesz, że z metody Teddy Eddie korzysta już ponad 21 000 dzieci w całej Polsce?

 • Przedział wiekowy2-7 lat
 • PoziomDopiero zaczyna przygodę z angielskim
 • Główne założenieefekt ”zanurzenia” w języku
 • Liczba spotkań60 zajęć
 • Częstotliwość2 razy w tygodniu

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu:

1. Podręcznik z ćwiczeniami

2. Poradnik dla rodziców

3. SECRET BOOKLET – mini-książeczka z obrazkami

4. Teczkę

5. CD z nagraniami wszystkich piosenek I historyjek

6. Dostęp do platformy edukacyjnej PLAC ZABAW

7. MultiROM deDOMO

Jak wyglądają zajęcia?

1. Dzieci uczą się podczas zabawy. Wykorzystujemy gry, zabawy ruchowe, słuchowiska, karty obrazkowe, a także śpiewamy piosenki, opowiadamy historyjki – maluchy to uwielbiają!

2. Specyfika programu jest bliska naturalnemu procesowi przyswajania języka (dzieci uczą się angielskiego w podobny sposób, w jaki uczyły się języka polskiego – na zajęciach mówimy wyłącznie po angielsku, a dzieci słuchają pełnych zdań i dłuższych wypowiedzi, przy okazji próbując powtarzać pojedyncze słówka, a później całe zdania), dzięki czemu osiągamy efekt „zanurzenia się w języku” i pojęcia go jako całości, a nie zbioru pojedynczych słówek. 

3. Forma zajęć jest atrakcyjna dla nowoczesnego dziecka. Wykorzystujemy styl z gier komputerowych i kreskówek, zrozumiały dla dzieci humor oraz materiały, z których maluchy korzystają z przyjemnością. 

Dlaczego warto wybrać kurs Teddy Eddie?

 1. Po pierwsze i najważniejsze – to przede wszystkim wyśmienita zabawa dla Twojego dziecka!
 2. Dziecko uczy się języka z łatwością, a wiedza i umiejętności przychodzą naturalnie – dokładnie tak, jak podczas nauki pierwszego języka, czyli polskiego.
 3. Teddy Eddie to doskonały start dla każdego malucha i świetna podstawa dla kolejnych, bardziej zaawansowanych etapów edukacji.
 4. Sam będziesz zaskoczony, jak szybko Twoje dziecko zacznie używać angielskich słówek – nie tylko na zajęciach, ale również w domu!

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Zespół lektorski English Way School to grupa młodych, uśmiechniętych i kochających nauczanie osób – są doskonale przygotowani metodycznie, aby prowadzić zajęcia z dziećmi i uwielbiają to robić!

Jak wygląda nasza szkoła?

Nasze placówki są doskonale przystosowane do zajęć z dziećmi.. Dzieci uczą się w komfortowych salach, pozbawionych zbędnych, rozpraszających dodatków. Dodatkowe wyposażenie multimedialne wzbogaca i uatrakcyjnia proces nauczania.

Drogi Kliencie,

jeżeli chcesz zapisać się na kurs w naszej szkole wypełnij niniejszy formularz. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się w celu dostosowania oferty i podpisania umowy. Twoje dane są bezpieczne!

Pamiętaj!

 1. Wypełnienie formularza nie obliguje do podpisania umowy,
 2. Jeżeli chcesz zapisać więcej niż jedno dziecko, wypełnij formularz dla każdego,
 3. W przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 7 dni od rozpoczęcia kursu, rezygnacja jest bezkosztowa.

W razie pytań skontaktuj się z nami:

kontakt@englishway-szkola.pl

606 626 654  lub wypełnij formularz zgłoszenia

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ!