Poznaj nas lepiej

Jak powstało English Way School?

Oto nasza historia

Dawno, dawno temu, za górami i lasami, żyła sobie dziewczynka, która pragnęła uczyć po angielsku… Tak mogłaby się zaczynać moja historia, gdyby nie to, że moja przygoda z branżą językową nie była jak z bajki.

Wszystko, co mam, zrodziło się z miłości i pasji do języka angielskiego i brytyjskiej kultury. Z zamiłowaniem i wytrwałością uczyłam się samodzielnie ze wszystkich możliwych źródeł.

Były to dość trudne, “przedcyfrowe”czasy –  bez aplikacji, poradników, czy też ogólnodostępnych “fiszek”. Mieliśmy do dyspozycji jedynie czarno-białe naszpikowane gramatyką podręczniki i płyty gramofonowe do nabycia za dolary w Pewexie.

Metodyści – tak nazywali się ci, którzy prowadzili swego rodzaju kursy w Warszawie. Kolejki były tak długie, że tylko najwytrwalsi zapisywali się jako uczestnicy – wśród nich, byłam i ja.

Pomimo tego, że wiedza nie była podana na tacy – chłonęłam ją jak gąbka, łapiąc każdą możliwą okazję do wykorzystania jej w praktyce.

Bez trudu zdobyłam certyfikat FCE, obecnie znany jako First – pierwszy stopień cenionych na całym świecie dyplomów Cambridge. Następnie uzyskałam Certificate of Proficiency in English – najwyższy stopień tych egzaminów.

Kolejne szlify zawodowe zdobywałam już jako nauczycielka w placówkach państwowych i prywatnych.

Wieloletnia ścieżka w pracy pedagoga, zdobywanie różnorodnych doświadczeń metodycznych i osobiste decyzje doprowadziły do otwarcia w 2009 roku własnej szkoły językowej.

W tworzeniu English Way School nic nie spadło z nieba… W większości przypadków trzeba było się sporo natrudzić,  a wszystko po to, by dosięgnąć upragnionego owocu – wymarzonej, własnej szkoły językowej. Dojście do obecnego etapu zajęło mi 12 lat ciężkiej pracy – ale nie byłam w tym sama.

Dzięki pracy całego niezastąpionego zespołu – nasza szkoła dalej pnie się na wyżyny. Uważam, że kadra to wartość, w którą należy inwestować. Wieloletnie doświadczenie w branży pokazało mi, że mury, nowe technologie – to drugorzędna sprawa – na pierwszym planie stoją zawsze ludzie. Dobrą szkołę tworzą świetni nauczyciele.

W English Way School pracujemy na podstawie sprawdzonych i nowoczesnych metod takich jak: Teddy Eddie, Savvy Edd, a także Matplaneta. Wiemy, że trzeba iść z duchem czasu, ponieważ spoczywanie na laurach prowadzi do regresu. Nasz głód do ciągłego poszerzania kompetencji pomógł nam zdobyć m.in. status Centrum przygotowawczego Cambridge, dzięki czemu można u nas zdać egzaminy takie jak: Starters, Movers, Flyers, KET, PET, First oraz Advanced i Proficiency.

Lata praktyki i ulepszania metod pozwoliły nam na pełną świadomość tego, że nauka języka to proces wymagający systematyczności. Ścieżka językowa, jaką proponujemy kursantom, rośnie i ewoluuje razem z nimi tak, aby przeprawa przez naukę była maksymalnie efektywna i dostarczała im satysfakcji.

Wypracowana  przez lata metodologia pomogła nam stworzyć dla naszych Słuchaczy najlepszą ścieżkę edukacji językowej w Polsce – to nasza duma, a dla naszych uczniów gwarancja sukcesu w nauce języka!

Izabela Czyżewska, założycielka English Way School
Poznaj

Nasz team!

Olena

Lektorka j. angielskiego

Uosobienie spokoju i równowagi, które pozytywnie wpływają na jej uczniów tworząc przyjazną atmosferę nauki.

Alicja

Lektorka j. angielskiego

Osoba wielu talentów, kreatywna i energiczna – praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji. Prywatnie mama fantastycznej dwójki

Agnieszka

Lektorka j. angielskiego

Pełna pomysłów i pasji do języka, z otwartą głową i ogromnym sercem do dzieci. Zawsze solidnie podchodzi do wyznaczonych zadań

Vic

English Native Speaker

Brytyjczyk z Londynu, doświadczony i kreatywny lektor-native speaker, prowadzi uwielbiane przez wszystkich konwersacje

Przemek

Metodyk, opiekun egzaminów Cambridge,

Siła spokoju i pełen profesjonalizm w pigułce. Uczy online dorosłych, w tym Business English.

Irina

Lektorka j. angielskiego

doświadczona lektorka, skutecznie przygotowuje do wszelkich egzaminów, jej uczniowie osiągają wynik 100% zdawalności

Karolina

Lektorka j. angielskiego oraz hiszpańskiego

Opiekunka metod Teddy Eddie i Savvy Ed, lektorka kochana przez dzieci, perfekcyjna i uśmiechnięta.

Julia

Lektorka j. angielskiego

Uwielbiana przez misiowych kursantów i ich rodziców za pozytywne podejście i idealne przygotowanie

Marta

Lektorka j. niemieckiego

Lekcje niemieckiego w jej wydaniu są nie tylko ciekawe, ale i skuteczne – prawdziwie niemiecka precyzja

Kasia

Managerka szkoły

Sprawy trudne rozwiązuje od ręki, na niemożliwe trzeba chwilę poczekać – bez niej ten zakład by upadł…

Ala

Obsługa klienta

Obsługuje Słuchaczy z ogromną kulturą, zawsze na stanowisku służy pomocą i informacją

Iza

Założycielka szkoły

Nieustannie podąża z duchem czasu, wdrażając nowe metody i technologie w nauczaniu.

Zostały ostatnie wolne miejsca. Nie czekaj do ostatniej chwili!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ