Konwersacje z Native Speakerem

Konwersacje z Native Speakerem

Praktyczne wykorzystanie języka, poszerzanie słownictwa i rozumienia ze słuchu.

To nieodmiennie hit naszych kursów angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Są nastawione na praktyczne wykorzystanie języka, poszerzanie słownictwa i rozumienia ze słuchu, a także rozwijanie umiejętności sprawnej komunikacji po angielsku.

 • Przedział wiekowy8 - 99 lat
 • PoziomA0 - B2
 • Wielkość grupy6 - 8 osób
 • Częstotliwość1 x w tygodniu
 • Długość lekcji60 - 90 minut

Co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa?

Mamy doświadczenie, pasję i wciąż się rozwijamy.

 English Way School powstało w 2009 roku – najpierw w jednej lokalizacji w Ząbkach, w 2018 roku przenieśliśmy się bliżej Was, na ul. Kopernika. W 2020 roku otworzyliśmy kolejną ząbkowską  placówkę przy ul. Andersena, naprzeciw szkoły podstawowej przy ul. Dzikiej – nasz budynek nie mógł już pomieścić wciąż rosnącej liczby kursantów. 

W 2021 roku także dzieci z Rembertowa mają szansę uczyć się z nami.

Nasza szkoła to teraz zespół kilkunastu osób, 12 sal zajęciowych i kilkuset kursantów, a tych, którzy przez trzynaście lat uczyli się z nami (niektórzy od przedszkola) liczymy już w tysiące!

Jak wyglądają zajęcia?

Jak wyglądają zajęcia?

Ucząc dzieci, wykorzystujemy zadania oparte na różnych strategiach współpracy (tj. think-pair-share, praca w parach i grupach, gry językowe), co buduje poczucie przynależności oraz kształtuje pewność siebie.

Podczas zajęć (jak i poza nimi) dzieci korzystają z dedykowanej platformy oraz aplikacji Navio przypominającej grę, w której uczniowie poszerzają wiedzę oraz zdobywają nagrody. Aplikacja śledzi postępy uczniów i daje nauczycielom wgląd w ich wyniki.

Dlaczego warto wybrać konwersacje z native speakerem?

 1. To wspaniałe zajęcia, które przełamują barierę językową i strach przed mówieniem i rozmową z cudzoziemcem
 2. Podczas konwersacji dzieci i młodzież świetnie się bawią, a atmosfera bardzo sprzyja naturalnemu przyswajaniu jezyka – angielski dosłownie sam wpada do głowy
 3. Zajęcia są prowadzone niesztampowo, w ciekawy sposób, z wykorzystaniem różnorodnych środków dydaktycznych: multimediów, gier itp.

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Zespół lektorski English Way School to grupa młodych, uśmiechniętych i kochających nauczanie osób – są doskonale przygotowani metodycznie, aby prowadzić zajęcia z dziećmi i uwielbiają to robić!

Jak wygląda nasza szkoła?

Nasze placówki są doskonale przystosowane do zajęć z dziećmi.. Dzieci uczą się w komfortowych salach, pozbawionych zbędnych, rozpraszających dodatków. Dodatkowe wyposażenie multimedialne wzbogaca i uatrakcyjnia proces nauczania.

 

Drogi Kliencie,

jeżeli chcesz zapisać się na kurs w naszej szkole wypełnij niniejszy formularz. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się w celu dostosowania oferty i podpisania umowy. Twoje dane są bezpieczne!

Pamiętaj!

 1. Wypełnienie formularza nie obliguje do podpisania umowy,
 2. Jeżeli chcesz zapisać więcej niż jedno dziecko, wypełnij formularz dla każdego,
 3. W przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 7 dni od rozpoczęcia kursu, rezygnacja jest bezkosztowa.

W razie pytań skontaktuj się z nami:

kontakt@englishway-szkola.pl

606 626 654  lub wypełnij formularz zgłoszenia