Kurs Egzamin ósmoklasisty

Kurs Egzamin ósmoklasisty

Kurs kompleksowo przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

Kurs Egzamin ósmoklasisty jest dedykowany dla uczniów klasy VIII –  kompleksowo i solidnie przygotowuje egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej. Podczas zajęć powtarzamy i systematyzujemy wiedzę zdobytą w szkole oraz uzupełniamy ją i tłumaczymy niezrozumiałe zagadnienia. Na kursie rozwiązujemy również przykładowe testy językowe, które pozwalają jeszcze lepiej przygotować się do głównego egzaminu.

 • Przedział wiekowyVIII klasa szkoły podstawowej
 • PoziomB1
 • Główne założeniaPrzygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
 • Wielkość grupy6 - 8 osób
 • Częstotliwość1 x 90 minut w tygodniu

Co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa?

Mamy doświadczenie, pasję i wciąż się rozwijamy.

 English Way School powstało w 2009 roku – najpierw w jednej lokalizacji w Ząbkach, w 2018 roku przenieśliśmy się bliżej Was, na ul. Kopernika. W 2020 roku otworzyliśmy kolejną ząbkowską  placówkę przy ul. Andersena, naprzeciw szkoły podstawowej przy ul. Dzikiej – nasz budynek nie mógł już pomieścić wciąż rosnącej liczby kursantów. 

W 2021 roku także dzieci z Rembertowa mają szansę uczyć się z nami.

Nasza szkoła to teraz zespół kilkunastu osób, 12 sal zajęciowych i kilkuset kursantów, a tych, którzy przez trzynaście lat uczyli się z nami (niektórzy od przedszkola) liczymy już w tysiące!

Jak wyglądają zajęcia?

Jak wyglądają zajęcia?

Ucząc dzieci, wykorzystujemy zadania oparte na różnych strategiach współpracy (tj. think-pair-share, praca w parach i grupach, gry językowe), co buduje poczucie przynależności oraz kształtuje pewność siebie.

Podczas zajęć (jak i poza nimi) dzieci korzystają z materiałów przygotowjących konkretnie do egzaminu VIII-klasisty, młodzież ćwiczy wszystkie wymagane umiejętności językowe i strategie pozwalające poczuć się pewnie podczas realnego testu.

 

Dlaczego warto wybrać kurs Egzamin ósmoklasisty?

 1. Po ukończeniu kursu dziecko będzie się czuło się pewnie na egzaminie i podejdzie do niego bez stresu i obaw.
 2. Kurs ma charakter ćwiczeń utrwalających rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych oraz tworzenie wypowiedzi, pomaga więc w zdobyciu dokładnie takich kompetencji, jakie wymagane są na egzaminie kończącym szkołę podstawową.
 3. Kurs pomoże w osiągnięciu dobrych wyników na egzaminie ósmoklasisty, które być może będą przepustką do wymarzonego liceum czy technikum.

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Zespół lektorski English Way School to grupa młodych, uśmiechniętych i kochających nauczanie osób – są doskonale przygotowani metodycznie, aby prowadzić zajęcia z dziećmi i uwielbiają to robić!

Jak wygląda nasza szkoła?

Nasze placówki są doskonale przystosowane do zajęć z dziećmi.. Dzieci uczą się w komfortowych salach, pozbawionych zbędnych, rozpraszających dodatków. Dodatkowe wyposażenie multimedialne wzbogaca i uatrakcyjnia proces nauczania.

Drogi Kliencie,

jeżeli chcesz zapisać się na kurs w naszej szkole wypełnij niniejszy formularz. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się w celu dostosowania oferty i podpisania umowy. Twoje dane są bezpieczne!

Pamiętaj!

 1. Wypełnienie formularza nie obliguje do podpisania umowy,
 2. Jeżeli chcesz zapisać więcej niż jedno dziecko, wypełnij formularz dla każdego,
 3. W przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 7 dni od rozpoczęcia kursu, rezygnacja jest bezkosztowa.

W razie pytań skontaktuj się z nami:

kontakt@englishway-szkola.pl

606 626 654  lub wypełnij formularz zgłoszenia

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ!