Angielski dla dorosłych

Angielski dla dorosłych

Z nami przełamiesz bariery językowe!

Chcesz przełamać bariery językowe, a może przygotować się do rozmów z zagranicznymi kontrahentami? A może po prostu chcesz zacząć mówić po angielsku?

Nie odkładaj decyzji do jutra i przeczytaj o metodach, z których korzystamy. Jeżeli nie masz czasu, to wypełnij formularz na dole strony. Oddzwonimy i ustalimy wszystkie szczegóły.

  • Format zajęćStacjonarnie lub online
  • PoziomA0 - C1
  • Długość zajęć60 - 90 minut
  • Wielkość grupy4 - 8 osób
  • Częstotliwość1 lub 2 razy w tygodniu

Co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa?

Mamy doświadczenie, pasję i wciąż się rozwijamy.

 English Way School powstało w 2009 roku – najpierw w jednej lokalizacji w Ząbkach, w 2018 roku przenieśliśmy się bliżej Was, na ul. Kopernika. W 2020 roku otworzyliśmy kolejną ząbkowską  placówkę przy ul. Andersena, naprzeciw szkoły podstawowej przy ul. Dzikiej – nasz budynek nie mógł już pomieścić wciąż rosnącej liczby kursantów. 

W 2021 roku także dzieci z Rembertowa mają szansę uczyć się z nami.

Nasza szkoła to teraz zespół kilkunastu osób, 12 sal zajęciowych i kilkuset kursantów, a tych, którzy przez trzynaście lat uczyli się z nami (niektórzy od przedszkola) liczymy już w tysiące!

Jak wygląda nasza szkoła?

Nasze placówki są doskonale przystosowane do zajęć z dziećmi.. Dzieci uczą się w komfortowych salach, pozbawionych zbędnych, rozpraszających dodatków. Dodatkowe wyposażenie multimedialne wzbogaca i uatrakcyjnia proces nauczania.

Drogi Kliencie,

jeżeli chcesz zapisać się na kurs w naszej szkole wypełnij niniejszy formularz. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się w celu dostosowania oferty i podpisania umowy. Twoje dane są bezpieczne!

Pamiętaj!

  1. Wypełnienie formularza nie obliguje do podpisania umowy,
  2. Jeżeli chcesz zapisać więcej niż jedno dziecko, wypełnij formularz dla każdego,
  3. W przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 7 dni od rozpoczęcia kursu, rezygnacja jest bezkosztowa.

W razie pytań skontaktuj się z nami:

kontakt@englishway-szkola.pl

606 626 654  lub wypełnij formularz zgłoszenia