Angielski Piknik Rodzinny na Kopernika!

Zapraszamy gorąco ząbkowskie i rembertowskie rodziny na Angielski Piknik Rodzinny na Kopernika! Przyjdźcie do nas w sobotę 3 czerwca w godzinach 12-14 na ul. Kopernika 36 w Ząbkach.

Zapewniamy, że będzie to świetnie spędzony czas dla całej rodziny, pełen bezpłatnej rozrywki. Czekają na Was przysmaki z grilla w naszym ogrodzie – a także loteria fantowa, w której każdy los wygrywa i wiele atrakcji dla najmłodszych, a m. in.:
– malowanie buziek,
– tatuaże,
– skręcanie balonów,
– wielkie banie mydlane,
– gry, konkursy, zabawy.

Zajmiemy Twoją pociechę, a tymczasem Ty, drogi Rodzicu, będziesz mógł porozmawiać z kadrą najlepszej szkoły językowej w okolicy 🙂 Chętnie opowiemy o ofercie kursów angielskiego i wyjaśnimy, dlaczego warto się zapisać właśnie do nas!

To będzie też unikalny moment, aby złapać zniżki na kursy językowe w nowym roku szkolnym! Wypatruj okazji, bowiem nie powtórzą się więcej 🙂

Zaznacz ten dzień w swoim kalendarzu i do zobaczenia na Angielskim Pikniku Rodzinnym!