Kurs Matura

Kurs Matura

Kurs kompleksowo przygotowujący do egzaminu maturalnego
Kurs Matura jest dedykowany dla uczniów zdających maturę z angielskiego –  kompleksowo i solidnie przygotowuje do matury rozszerzonej. Podczas zajęć powtarzamy i systematyzujemy wiedzę zdobytą w szkole oraz uzupełniamy ją i tłumaczymy niezrozumiałe zagadnienia. Na kursie rozwiązujemy również przykładowe testy z poprzednich lat, które pozwalają jeszcze lepiej przygotować się do realnego egzaminu.
 • Przedział wiekowyOstatnia klasa liceum
 • PoziomB2
 • Główne założeniaPrzygotowanie do matury rozszerzonej
 • Wielkość grupy6 - 8 osób
 • Częstotliwość1 x 90 minut w tygodniu

Co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa?

Mamy doświadczenie, pasję i wciąż się rozwijamy.

 English Way School powstało w 2009 roku – najpierw w jednej lokalizacji w Ząbkach, w 2018 roku przenieśliśmy się bliżej Was, na ul. Kopernika. W 2020 roku otworzyliśmy kolejną ząbkowską  placówkę przy ul. Andersena, naprzeciw szkoły podstawowej przy ul. Dzikiej – nasz budynek nie mógł już pomieścić wciąż rosnącej liczby kursantów. 

W 2021 roku także dzieci z Rembertowa mają szansę uczyć się z nami.

Nasza szkoła to teraz zespół kilkunastu osób, 12 sal zajęciowych i kilkuset kursantów, a tych, którzy przez trzynaście lat uczyli się z nami (niektórzy od przedszkola) liczymy już w tysiące!

Jak wyglądają zajęcia?

Jak wyglądają zajęcia?

Podczas zajęć korzystajamy z materiałów przygotowjących konkretnie do matury, oraz z testów z poprzednich lat. Młodzież ćwiczy wszystkie wymagane umiejętności językowe i strategie pozwalające poczuć się pewnie podczas realnego egzaminu.

 

Dlaczego warto wybrać kurs Matura?

 1. Po ukończeniu kursu młody człowiek będzie się czuł się pewnie na egzaminie i podejdzie do niego bez stresu i obaw.
 2. Kurs ma charakter ćwiczeń utrwalających rozumienie ze słuchu i gramtykę, rozumienie tekstów czytanych oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych,  pomaga więc w zdobyciu dokładnie takich kompetencji, jakie wymagane są na egzaminie kończącym szkołę średnią.
 3. Kurs pomoże w osiągnięciu dobrych wyników na egzaminie maturalnym i może być przepustką na wymarzone studia.

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Zespół lektorski English Way School to grupa młodych, uśmiechniętych i kochających nauczanie osób – są doskonale przygotowani metodycznie, aby prowadzić zajęcia z dziećmi i uwielbiają to robić!

Jak wygląda nasza szkoła?

Nasze placówki są doskonale przystosowane do zajęć z dziećmi.. Dzieci uczą się w komfortowych salach, pozbawionych zbędnych, rozpraszających dodatków. Dodatkowe wyposażenie multimedialne wzbogaca i uatrakcyjnia proces nauczania.

Drogi Kliencie,

jeżeli chcesz zapisać się na kurs w naszej szkole wypełnij niniejszy formularz. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się w celu dostosowania oferty i podpisania umowy. Twoje dane są bezpieczne!

Pamiętaj!

 1. Wypełnienie formularza nie obliguje do podpisania umowy,
 2. Jeżeli chcesz zapisać więcej niż jedno dziecko, wypełnij formularz dla każdego,
 3. W przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 7 dni od rozpoczęcia kursu, rezygnacja jest bezkosztowa.

W razie pytań skontaktuj się z nami:

kontakt@englishway-szkola.pl

606 626 654  lub wypełnij formularz zgłoszenia

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ!